Beşiktaş

  • Anasayfa
  • Ezberbozan Meyhane Beşiktaş

Beşiktaş Ezberbozan Meyhane

Beşiktas Barbarbos Bulvarı’nda kapılarını açan Ezberbozan Meyhane sımsıcak ortamı, büyülü atmosferi, güler yüzlü hizmeti ve ünlü şeflerin yarattığı dünya mutfağının eşsiz damak lezzetleri ile bir kez daha ilgiyi üzerine çekiyor.

İstanbul'un her yerinden ve yurt dışından gelen misafirlerini ağırlayan ve Beşiktaş Meyhaneleri içinde en çok tercih edilenler arasına giren Ezberbozan Meyhane; ezberbozan mezeleriyle de her damak zevkine uyum sağlıyor. Dj Performans 80'ler 90'lar türkce pop müziğin yanı sıra meyhane müzikleriyle de eski ve yeni nesil meyhane konseptini birleştiriyor. Ayrıca Oryantal ve Darbuka Showlarla gecenize renk katıyor.

Ezberbozan Meyhane, sihirli bir müzik eşliğinde içkinizi yudumlayarak günün yorgunluğunu atacağınız, dostlarınız ve çok özel konuklarınıza unutulmaz saatler armağan edebileceğiniz, sınırsız eğlenebileceğiniz ve en özel lezzetlerle kendinizi ödüllendireceğiniz yeni alışkanlığınız.

Doğum günleri, bekarlığa veda, kına geceleri ve tüm ozel günleriniz için tercih edebileceğiniz mekanımızda müşteri memnuniyeti esastır ve ekip olarak unutulmaz bir eğlence yasamanız için elimizden gelenin fazlası yapılır.

Haftanın 7 günü Lezzet dolu bir menü eşliğinde fasıl, darbuka show, DJ performans ve çok daha fazlası için Beşiktaş'ın en iyi meyhanesi Ezberbozan'a uğrayın!

Beşiktaş Ezberbozan Meyhane Fotoğrafları

Haftanın 7 günü sınırsız eğlence için...